САХНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Хмельницька область

Шепетівська окружна прокуратура інформує

Посилена відповідальність за крадіжку, вчинену в умовах воєнного стану

З початку повномасштабного вторгнення військ рф на територію України та запровадження режиму воєнного стану у державі  законодавцем посилено кримінальну відповідальність за вчинення ряду кримінальних правопорушень, в тому числі крадіжок.

11:00:56 12.09.2022

Реальна міра покарання для домашнього насильника

За результатами розгляду апеляційної скарги прокуратури судом визнано винним 48-річного жителя Шепетівського району у вчиненні домашнього насильства (ст. 126-1 Кримінального кодексу України).

11:00:55 22.07.2022

За вчинення смертельної ДТП місцевий житель проведе за ґратами 4 роки

За публічного обвинувачення Шепетівської окружної прокуратури Ізяславський районний суд визнав винним жителя Шепетівського району у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України).

12:00:59 20.06.2022

Прокуратура встановлює дітей, постраждалих від воєнних злочинів в Україні внаслідок вторгнення російської федерації, та очевидців воєнних злочинів, в результаті вчинення яких знищено та пошкоджено заклади освіти

Більше ніж 663 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. За офіційними даними ювенальних прокурорів 232 дитини загинули та понад 430 поранено.

12:00:05 23.05.2022

Обережно, шахраї!

Упродовж останніх років зросла кількість випадків заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство).

14:00:46 16.08.2021

Мешканця м. Ізяслав судитимуть за незаконне придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів

Шепетівською окружною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт за фактом незаконного придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту, а також надання приміщення для незаконного вживання наркотичних засобів та психотропних речовин (ч. 1 ст. 309, ч. 1 ст. 317 КК України).

16:00:24 26.07.2021

Ніким не успадкована спадщина – переходить у власність територіальної громади

Шепетівською окружною прокуратурою в ході вивчення стану додержання вимог земельного та цивільного законодавства щодо можливого повернення до комунальної власності об’єднаних територіальних громад майна громадян, спадщина після смерті яких ніким не успадкована, встановлено, що у липні 2016 року померла громадянка,1932 року народження, останнім місцем проживання якої був будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів.

15:00:49 23.06.2021

Шепетівською окружною прокуратурою здійснюється системна робота щодо захисту земель від неправомірного посягання

Шепетівською окружною прокуратурою з місцем дислокації в м. Ізяслав до Ізяславського районного суду заявлено низку позовів в інтересах держави до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, фізичних осіб про визнання недійсними наказів Держгеокадастру про відведення земель у власність громадян для ведення особистого селянського господарства,  витребування земельних ділянок та повернення таких земель у державну власність.

08:00:35 03.06.2021

Інформація про порядок функціонування телефону «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Шепетівській окружній прокуратурі

15 березня 2021 року розпочала роботу Шепетівська окружна прокуратура Хмельницької області, юрисдикція якої поширюється на Шепетівський район. Діяльність місцевих прокуратур припинено шляхом реорганізації.

08:00:52 06.04.2021