САХНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Хмельницька область

******************Новини******************

Вітання з Днем вишиванки

Сахновецький заклад дошкільної освіти «Дзвіночок» вітає усіх дорослих і діток Сахновецької сільської територіальної громади та усіх українців, загалом, з національним святом – Днем вишиванки!

09:13:34 20.05.2022

Допомога переселенцям та мешканцям  Хмельничини!

Допомога переселенцям та мешканцям  Хмельничини!Хмельницька обласна військова адміністрація, Міністерство освіти і науки України та Асоціація інноваційної та цифрової освіти представляє Освітній Хаб Хмельниччини:- навчання актуальним IT-професіям, робочим спеціальностям тощо;- визначення на основі власних здібностей схильностей до конкретних професій за допомогою штучного інтелекту;- оволодіння українською та англійською мовами;- підвищення кваліфікації освітян;- емоційна підтримка та перша медична допомога;- найзатребуваніші навички ХХІ століття серед роботодавців;- дитячий садок онлайн.Заходь на сайт та навчайся БЕЗКОШТОВНО!ОСВІТНІЙ ХАБ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ:

16:04:16 20.04.2022

Засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами (ООП)

19 січня 2022 року у Сахновецькому закладі дошкільної освіти «Дзвіночок» відбулося перше засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами (ООП). На зустріч були запрошені фахівці Ізяславського інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ): директор закладу – Світлана Іванівна Гнатюк та спеціаліст-логопед – Олена Володимирівна Бондарук, а також начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновецької сільської ради – Володимир Дмитрович Лобчук, головний спеціаліст відділу – Світлана Дмитрівна Міщук та практичний психолог Сахновецького та Новосільського ліцеїв – Тетяна Юріївна Бернацька.

11:16:12 25.01.2022

Засідання методичних об’єднань педагогічних працівників ЗЗСО

5 січня 2022 року в Сахновецькому ліцеї відбулися  засідання методичних об’єднань педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти. Проблемне питання, яке було винесене на обговорення - «Мотивація діяльності учнів на уроці та створення умов для її реалізації»

14:01:16 14.01.2022