Відповідальність за торгівлю гуманітаркою

Дата: 10.05.2022 11:00

З моменту військового нападу росії на Україну всі українці та громадяни інших цивілізованих країн світу об’єдналися для допомоги тим, хто на теперішній час найбільше страждає від війни.

Гуманітарна допомога має обов’язково доходити до адресатів та надаватися безкоштовно. Проте, за інформацією НАЗК, у цей важкий для України час з’являються  випадки використання товарів гуманітарної допомоги для отримання прибутку.

На теперішній час, за продаж гуманітарної допомоги порушників чекає покарання за новою статтею 201-2 Кримінального кодексу України, що діє з 03  квітня поточного року.

Фото без опису

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до центрів з надання правової допомоги, де можна отримати безкоштовно роз’яснення та консультацію. Зателефонувати на телефон гарячої телефонної лінії 0-800-213-103(цілодобово, безкоштовно), сайт #БПД #ПравоваДопомога #LegalAid.

Найближчою точкою отримання безоплатної правової допомоги в Шепетівському районі в м. Ізяслав є сектор «Ізяславське  бюро правової допомоги»  Щепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги», що  знаходиться за адресою: Хмельницька область, м. Ізяслав, вулиця Миколи Микитюка, 16 А, телефони: (03852) 2-61-70, +38 0679268718.