“Про затвердження кошторисної документації на поточний ремонт вуличного освітлення с. Христівка КТП-115 л-3 вул. Кавказька”

Дата: 28.07.2021 20:44

САХНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

• № 5

XI сесії сільської ради VIII скликання

від  28 липня 2021 року

Про затвердження кошторисної документації

на поточний ремонт вуличного освітлення

с. Христівка КТП-115 л-3 вул. Кавказька”

Керуючись ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 року № 560 «Про затвердження Порядку проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», з метою проведення робіт по поточному ремонту мережі вуличного освітлення від КТП-115 л-3 вул. Кавказька, Сахновецької територіальної громади с. Христівка. Заслухавши та обговоривши інформацію голови бюджетної комісії Кондратюка О.В. Сахновецької сільської ради, сесія сільської ради:

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити кошторисну документацію на поточний ремонт вуличного освітлення с. Христівка КТП-115 л-3 вул.Кавказька, в сумі 27,610 тис.грн (двадцять сім тисяч шістсот десять гривень );
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію: з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова                                           Олександр ШРЕЙДЕР