Засідання методичних об’єднань педагогічних працівників ЗЗСО

Дата: 14.01.2022 14:01

5 січня 2022 року в Сахновецькому ліцеї відбулися  засідання методичних об’єднань педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти. Проблемне питання, яке було винесене на обговорення - «Мотивація діяльності учнів на уроці та створення умов для її реалізації»

Методоб’єднання вчителів початкових класів

Роботу розпочала вчитель 2-го класу Міщук Л. Р. (учитель Сахновецького ліцею). Усі присутні розділилися на групи. Свою роботу розпочали із привітання та вправи «Долоньки», на яких було зазначено очікуванні результати від зустрічі.

Далі роботу методоб’єднання продовжила Ващук О.І. (учитель Сахновецького ліцею), яка ознайомила присутніх теоретичним матеріалом на тему: «Мотивація діяльності учнів на уроці і створення умов для її реалізації» (методи, види, шляхи реалізації  на уроках мотивації до навчання).

Наступним етапом було ознайомлення слухачів з  тим,  яку роль відіграє  гра на різних етапах уроку. Вчителі Артемчук Л. М. та Яцкова Т. В. (вчителі Сахновецького ліцею) провели майстер-клас із використанням LEGO у навчальній діяльності.  «Учні» із задоволенням грали у ігри .

Вчитель початкових класів Новосільського ліцею Сокол І. М. поділилася прийомами мотивації в структурі сучасного уроку, іграми та вправами для підвищення мотивації.

По закінченню методоб’єднання всі присутні заколядували. Фото без описуФото без описуФото без опису

Методоб’єднання вчителів української мови та літератури,
зарубіжної літератури

1. Оцінювання навчальних досягнень в  умовах освітніх реформ у базовій школі.
    (Доповідач Демидова Т. Ю., вчитель Сахновецького ліцею).
  2. Розвиток критичного мислення в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти.
    (Доповідач Демидова Т. Ю., вчитель Сахновецького ліцею).
  3. Досвід роботи учителя української мови та літератури Сахновецького ліцею Станівчук К. А.
  4. Відеопрезентація: «Роль мотивації у підвищенні навчальних досягнень учнів».
    (Доповідач Захарчук  Г. А., вчитель Новосільського ліцею).
  5. ЗНО. Українська мова та література.
    (Доповідач Демчук Л. І., вчитель Сахновецького ліцею).
  6. Робота з текстом – важлива складова підготовки до ЗНО.
     (Доповідач Демчук Л. І., вчитель Сахновецького ліцею).Фото без описуФото без опису

Методоб’єднання вчителів трудового навчання та образотворчого мистецтва

1. Майстер-клас. Композиція: «Подарунок мамі на 8 Березня» Технологія: робота з фоаміраном та гофрованим папером.  (Доповідач  Мазур Н. М., вчитель Новосільського ліцею).

2. Майстер-клас. Прикраса на корзину для Пасхи. Технологія: робота з стрічками.  (Доповідач  Харун В. І., вчитель Тернавської гімназії ).Фото без описуФото без опису

Методоб’єднання вчителів хімії, географії та біології

1. Гейміфікація як один із трендів сучасної освіти .
    (Доповідач Прокопивнюк Н. М.,  вчитель Новосільського ліцею).
  2. Мотивація та формування стійкого інтересу до вивчення хімії.
    (Доповідач Шрейдер М. О., вчитель Новосільського ліцею).
  3. Розвиток критичного мислення в учнів.
    (Доповідач Заблоцька К. М., вчитель Ліщанського ліцею).
  4. Мотивація діяльності учнів на уроці та створення умов для її реалізації.
    (Доповідач Мельник Л. І., вчитель Сахновецького ліцею)

Методоб’єднання вчителів фізики, математики та інформатики

1. Презентація: «Мотивація навчальної діяльності».
    (Доповідач Лобчук Л.В.,  вчитель Новосільського ліцею).
  2. Державний стандарт.  (Доповідач Мазур Н. В., вчитель Ліщанського ліцею).
  3. Інтернет- сайти та сервіси для уроків фізики, математики та інформатики . (Доповідач Скороход Ю. В.,  вчитель Христівського ліцею).
  4. Формування оцінювання в НУШ ( 5 клас). (Доповідач Єфімчук Л. П.,  вчитель Сахновецького ліцею).

Методоб’єднання вчителів іноземної мови

1. Приклади мотивації навчальної діяльності учнів на різних етапах уроку англійської мови НУШ.
    (Доповідач Івоняк О. В.,  вчитель Сахновецького ліцею).
  2. Прийоми мотивації структури сучасного уроку англійської мови в середніх  і старших класах.
     (Доповідач Зарічанська Н. А.,  вчитель Сахновецького ліцею).Фото без описуФото без опису

Методоб’єднання вчителів історії та правознавства

1. Кросенс на уроках історії.  (Доповідач Яцков В. В.,  вчитель Сахновецького ліцею).
  2. Презентація «Мотивація навчальної діяльності та умови для її реалізації». (Доповідач Мирончук І. Ю.,  вчитель Новосільського ліцею).
  3. Кримінальна відповідальність неповнолітніх у правових пам'ятках. (Доповідач Яцков В.В.,  вчитель Сахновецького ліцею).Фото без опису
    Також була організована виставка дитячих робіт декоративно-ужиткового мистецтва.