День Святого Миколая у Теліжинецькому ЗДО "Сонечко"

Дата: 19.12.2021 22:18

Морозна нічка візерунки

на вікнах старанно пряде.

Йде Миколай, несе дарунки,

і в кожну хату він зайде.

Настав чарівний і довгоочікуваний день - День Святого Миколая. Це найулюбленіше свято дітлахів. Настання свята чекають не тільки діти, адже навіть дорослій людині іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити в щось надзвичайно чарівне. Це свято прекрасний привід пустити в свій дім казку, і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити краще за всіх.

Така казка завітала і в наш дитячий садок. Дошкільнята показали цікаве дійство з піснями, віршами, таночками, молитвами до святого Миколая. Діти у віршах та піснях просили святого Миколая подаруночків, здоров'я для тата і мами та щасливої долі для всієї родини.

на кінець свята малята отримали солодкі подарунки від аграрної компанії "Михнівські лани", за що їм висловлюємо щиру вдячність.

Бажаємо, щоб день Святого Миколая не пройшов повз Ваш будинок і наповнив його щастям, теплотою та любов'ю

Директор ЗДО "Сонечко"      Антонюк Н. В.

Вихователь ЗДО "Сонечко"  Довга В. М.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису