Андріївські вечорниці в ЗДО "Сонечко" с. Теліжинці

Дата: 19.12.2021 22:14

13 грудня 2021 року в Теліжинецькому дитячому садку "Сонечко" відбулася тематична розвага присвячена святкуванню дня Андрія Первозванного, який є покровителем України.

Тож вихованці нашого закладу пригадали всі народні звичаї, обряди та розваги, які влаштовували наші предки з давніх часів. На Андріївських вечорницях в дитячому садку лунали веселі пісні, жарти, проводилися цікаві ігри, діти затанцювали запальний український таночок. І звичайно наші вечорниці не обійшлися без калити, яка є головним атрибутом цього свята. На завершення учасників театреалізованого дійства пригостили смачними варениками.

Це було чудове свято, бо все відбувалося щиро і по-справжньому, по-українські. Міцний наш рід, жива у ньому пам'ять про минуле. Тож нехай діти бережуть цю прекрасну, невичерпну скарбницю народних традицій, надій і світла завтрашнього дня.

Директор ЗДО "Сонечко"      Антонюк Н. В.

Вихователь ЗДО "Сонечко"  Довга В. М.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису