ПРО ВНЕСЕННЯ ВІДОМОСТЕЙ ДО НКС ДЗК ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК, НА ЯКІ ПОСВІДЧЕНО ПРАВО ВЛАСНОСТІ ДЕРЖАВНИМИ АКТАМИ СТАРОГО ЗРАЗКА (ДО 2004 РОКУ)

Дата: 04.02.2021 16:00

З метою виконання  підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України  від 22.07.2019 року № 542/2019 «Про заходи  щодо протидії рейдерству», на виконання пункту 2  Протоколу  виробничої наради  з керівниками  Головних управлінь в областях  від  26.09.2019 року щодо систематизації  інформації  про земельні ділянки ,  право власності (користування)  на які  виникло до 2004 року  та посвідчене  відповідними  державними актами  і договорами оренди ,  відомості,  про які не внесені  до Державного земельного кадастру Відділ Держгекокадастру в Ізяславському районі просить  :

Власників земельних  ділянок, право власності чи право на користування на які посвідчено державними актами старого зразка і  зареєстрованих   до 2004 року, яким не присвоєно кадастрових номерів, звернутися до Відділу Держгеокадастру в Ізяславському районі (м.Ізяслав вул.Грушевського,5) для внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру.Якщо такі дії не будуть виконані  це унеможливить здійснення будь-яких цивільно – правових угод з Вашими земельними ділянками та може спричинити накладання на Ваші земельні ділянки земельних ділянок інших землевласників та землекористувачів.