Візит Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України

Дата: 08.10.2020 10:00

Консультанти Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України 07 жовтня 2020 року відвідали Сахновецьку громаду. Візит реалізовано в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

Під час спілкування із керівним складом громади та фахівцями ради було обговорено ряд важливих питань. Зокрема, бюджетних, земельних та організаційних.

Оскільки громада не є членом АМУ консультантка із комунікаційних питань Ольга Поліщук розповіла про діяльність Асоціації міст України, освітні проекти АМУ та усі переваги членства.

У спілкуванні із представниками громади консультанти не лише розповіли про участь АМУ в бюджетному процесі, перебіг формування дербюджету на 2021 рік, актуальні закони, що стосуються діяльності громад та органів місцевого самоврядування, а й надали відповіді та практичні рекомендації, що стосуються земельних відносин і формування місцевих бюджетів.

Діалог був конструктивним, адже фахівці ради отримали відповіді на актуальні питання, а консультанти, вкотре почули голос громад та переконалися, що реформа децентралізації на Хмельниччині є успішною.

#АМУ #PULSE  #AUC #ПУЛЬС #USAID #АсоціаціяМістУкраїни #Децентралізація  #ОТГ #Хмельницьке_РВ_АМУ #Хмельниччина